ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
soczewki
  • pietrov11
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 czerwca 2009, 18:06
    Lokalizacja: Mława

    soczewki

    autor: pietrov11 » 20 czerwca 2009, 18:07

    mam taki problem ze gorna powieka "ciagnie" soczewke do gory
    i soczewka zamias byc na swoim miejscu to czasem jest jej tylko polowa na rogowce .... po pierwsze to troche boli
    a po drogie nie widze dobrze przez to ;/

    miesliscie takie co ? jak sobie z tym poradzic ?
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 20 czerwca 2009, 21:57

    soczewka NIE moze odkrywac rabka rogowki a tym bardziej jej wiekszej czesci!
    Nie wiem kto Ci tak dobral - (sadze ze samemu) ale to niedopuszczalne takie zachowanie sie soczewki. Nie nalezy takiej soczewki wogole nosic i uzywac!
  • Awatar użytkownika
    zaakochany
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 237
    Rejestracja: 16 maja 2007, 21:59
    Lokalizacja: poznań

    autor: zaakochany » 20 czerwca 2009, 23:53

    heh, sorry za off topa, czy nie możecie pisać w innych wątkach? Robicie chaos i zamieszania na forum, bo potem jest dwadzieścia tematów o tytule "problem z soczewkami" albo "soczewki". Trochę logiki w tym co robicie, plz.
    "Mówią, że chociaż ktoś wiedzy nie ma w duszy, oni ją w tam włożyć potrafią, jakby wzrok wkładali w oczy ślepe"
    Biofinity- Comfort science, materiał III generacji.
  • pietrov11
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 czerwca 2009, 18:06
    Lokalizacja: Mława

    autor: pietrov11 » 21 czerwca 2009, 00:25

    LEMUR, to nie o to chodzi ze ona jest zle dobrana
    tylko o to ze chodze w zoczewkach juz dlugo zawsze wszysko jeste ok

    a teraz czasami sie tak dzieje ze dolna czesc gornej powieki przyklaja sie do gornej czesci soczewki i jaciegnie do gory i dlatego soczewka nei lezy idealnie na rogowce tylko jest wyzej


    i wiem o tym ze jeste nei dobrze ,a le czamu tak sie dzieje ? ?
    oko nie jest suche bo wloze zupelnie nowa soczewke i piekne siedzi . moze to przez to ze sie przedczescnie wyczerpala ? chodze w miesiecznych i ta po okolo 2 tygodniach robi takie numery :wstyd:
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 21 czerwca 2009, 20:10

    pietrov11, to po prostu oznaki źle dobranych soczewek, może nawet poważniejszych problemów z suchym okiem, Lemur ma rację. Nie rozumiem, czemu się upierasz przy swoim, że wszystko jest ok, skoro nie jest? Dziwię się, że w ogóle nosisz soczewki mając taki objaw.

    Zajrzyj chociażby do tego wątku, jest jeszcze podobny z obrazkiem jak to wygląda, ale nie mam pod ręką linku...

    zaakochany - cierpliwości, pracuję nad bazą linków wszystkich poruszanych tematów, tylko czasu nie mam (tzn. w nowej pracy mój ruch internetowy jest inwigilowany, a w domu bywam rzadko). Wyszukiwarka nie działa jak powinna :cenzura: więc przymykam oko na niektóre nowe wątki. Co jakiś czas podsyłam Lemurowi linki do połączenia bezsensownie założonego nowego wątku z istniejącym o identycznym temacie.
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości