Astygmatyzm
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 15 stycznia 2009, 19:41

    woozie, a wydaje mi si?, ?e 70% forumowicz??w u?ywa Optix??w, a to przecie? iWear XR Comfort s? ;)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 16 stycznia 2009, 13:57

    woozie, a wydaje mi si?, ?e 70% forumowicz??w u?ywa Optix??w, a to przecie? iWear XR Comfort s? ;)
    To dziwne, bo pami?tam, ?e do?? cz?sto zdarza?y si? narzekania na soczewki od [nazwa regulamin].
    Przyznaje, troch? zaspa?em w temacie; XR Comfort odpowiadaj? Optixom Aqua czy tym "zwyk?ym"?
    Wkurza mnie takie ?onglowanie nazwami, strasznie to dezorientuje klienta :/ Powinni tego zakaza?.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Gość

    autor: Gość » 16 stycznia 2009, 15:51

    No c??? wst?pnie um??wi?am si? na nast?pny tydzie? , a o wra?eniach opowiem jak wr??c? :D Niestety ju? na jakie? 70 % podejrzewam u siebie astygmatyzm zwi?zany z objawami , kt??re przedyskutowa?am ze znajomymi - astygmatykami. Pewnie trzeba b?dzie zastosowa? cylindry , wi?c raczej na soczewki si? nie zdecyduj? ze wzgl. na ich cen? ; / A co di i Wear??w to faktycznie je tam wciskaj? :D No ale c??? maj? podpisan? umow? to je sprzedaj?. Podobno inne s? na zam??wienie. Moja kole?anka je nosi i jest zadowolona , ale to pewnie zale?y od indywidualno?ci. Jednym pasuje to innym co innego ^^
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 16 stycznia 2009, 18:12

    woozie, chyba zwyk?ymi, nie pisz? na stronach o jakichkolwiek zmianach, a raczej by si? szczycili nawil?aczami... Na iWeary te? si? sporo narzeka, ale czasem si? zastanawiam, czy nie z definicji, bo znam osob?, kt??ra regularnie kupuje w tej sieci w?a?nie odpowiednik Optix??w i ze wszystkimi kuponami rabatowymi i wizytami kontrolnymi lepiej na tym wychodzi ni? jakby kupowa?a w necie.

    Ilonaa, je?li nie chcesz zadr?cza? portfela cen? miesi?cznych torycznych, to we? pod uwag? jednodniowe, kt??re mo?na stosowa? tylko na specjalne okazje, wtedy wypadaj? korzystniej.
  • Gość

    autor: Gość » 17 stycznia 2009, 16:52

    Bardzo bym chcia?a nosi? soczewki , z kt??rymi mia?am do czynienia rok temu , ale p???niej tak wysz?o , ?e si? przenios?am na okulary :] Super sprawa , dosy? ?atwe zak?adanie , a piel?gnacja wcale nie taka trudna , jak lubi? straszy?. Niestety ceny torycznych ka?dy zna , a kupi? najta?sze to te? dla wzroku nie dobrze. Do okular??w mo?na si? przyzwyczai? i mam nadziej? , ?e mi si? w ko?cu uda :p
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 17 stycznia 2009, 19:06

    Za par? lat b?dziesz zarabia? i spokojnie b?dziesz mog?a zadecydowa? o takim wydatku. Nie trzeba nosi? soczewek ca?y czas, mo?na np. przez miesi?c, a potem miesi?c przerwy. Mo?na tak jak wspomnia?am zak?ada? tylko na specjalne okazje jednodni??wki. Od biedy okazyjnie mo?na u?y? sferycznych o odpowiednio dostosowanej mocy, by zrekompensowa? brak cylindra. Ale to ju? zale?y od Ciebie, jeszcze du?o przed Tob? :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości