ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Nowe okulary - problem z widzeniem na lewe oko
  • Marlob
    Posty: 0
    Rejestracja: 13 czerwca 2015, 19:58
    Lokalizacja: Lodz

    Nowe okulary - problem z widzeniem na lewe oko

    autor: Marlob » 13 czerwca 2015, 20:11

    Mam astygmatyzm i od trzech tygodni nosze nowe mocniejsze okulary korekcyjne.
    Zauważyłem, ze mam problem z lewym okiem. Czuje jak by mi powieka chciala sie zamknac i gdy oglądam lub czytam cos minimalnie maze mi sie w tym oku i brakuje ostrosci. I to takie jak by cisnienie. Czuje jak bym mial przymrożone oko. W soczekwach kontaktowych nie czuje czegos takiego, lecz problem jest inny gdyz nie widze w nich najlepiej - chodzi o soczewki kontaktowe.
    Bylem u "Super Optyk", i ta pani okulistka nie jest doktorem. Powiedziala, ze na jedne oko jestem niedowidzący, nie wiem czy chodzilo o te lewe...Ale w okularach chyba nie powinienem czuc czegos takiego. Mam -3 chyba na dwa oczy, dokladnych parametrow wam nie podobam na razie. Czy radzicie isc teraz do jakiegos innego Dr, okulistki ?
    Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2015, 20:33 przez Marlob, łącznie zmieniany 2 razy.
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 10 lipca 2015, 14:24

    Tak,zdecydowanie udaj się do lekarza który wykona badania,tym bardziej jeżeli jest podejrzenie tego iż niedowidzisz na jedno oko. Jakie dokładnie wcześniej nosiłeś soczewki?
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości