ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Plamki od antyrefleksu na szkłach
  • BehindTheMask
    Posty: 0
    Rejestracja: 09 maja 2015, 18:17
    Lokalizacja: Łódź

    Plamki od antyrefleksu na szkłach

    autor: BehindTheMask » 10 maja 2015, 19:37

    Witam, w piątek dostałam nowe szkła do okularów (z fioletowym antyrefleksem). Zauważyłam, że na szkłach mam dwie fioletowe plamki, po jednej na każdym. Na początku myślałam, że to jakiś pyłek się zaplątał, ale umyłam okulary i nadal nic. Kiedy zaczęłam ruszać okularami okazało się, że te plamki przesuwają się zgodnie z tym jak zmieniam pozycję okularów. Kiedy je zdjęłam i przysunęłam do twarzy zauważyłam, że to światło odbija się od gałki ocznej i pada na szkła (te fioletowe plamki to to światło, które pada na szkła). Zastanawiam co mam z tym zrobić. Czy to szkła są źle wyprofilowane, czy o co chodzi? Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam, że miałam wcześniej okulary z zielonym antyrefleksem i nic takiego się nie działo. Powinnam zgłosić się do optyka, czy da się coś na to poradzić?
  • ZdroweOko
    Posty: 0
    Rejestracja: 16 maja 2015, 09:42
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: ZdroweOko » 16 maja 2015, 11:09

    Szczerze mówiąc to nie spotkałem się z podobnym problemem,wiec najlepiej zrobisz jeżeli udasz się do optyka i po prostu zapytasz,z perspektywy forum nie widząc ich,ciężko doradzić coś innego.
  • BehindTheMask
    Posty: 0
    Rejestracja: 09 maja 2015, 18:17
    Lokalizacja: Łódź

    autor: BehindTheMask » 16 maja 2015, 11:13

    Dziękuję za odpowiedź, miałam nadzieję, że może ktoś już kiedyś spotkał się z takim problemem.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości