ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
Darmowa wymiana zbyt słabych okularów
  • MakeThatChange
    Posty: 0
    Rejestracja: 29 kwietnia 2015, 16:09
    Lokalizacja: Łódź

    Darmowa wymiana zbyt słabych okularów

    autor: MakeThatChange » 29 kwietnia 2015, 16:23

    Witam. Niecały rok temu wymieniałam okulary na mocniejsze i niestety, ale nadal mam wrażenie, że są one odrobinę zbyt słabe. Wiem, że rok to już całkiem sporo i mogłam te soczewki wymienić znacznie wcześniej, ale nawet nie zapytałam wtedy czy można to zrobic za darmo (wydałam całkiem sporo na same soczewki, bo ponad 300zł i na początku nie czułam, żeby miały zbyt małą moc - pewnie dlatego, że były i tak mocniejsze niż poprzednie). Zastanawiam się, czy gdybym teraz chciała je wymienić musiałabym płacić całą sumę, czy jak to wygląda. Orientuje się ktoś czy jest coś takiego w ogóle możliwe?
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 29 kwietnia 2015, 17:30

    normalnie platne, a kwestie rabatu juz indywidualnie z optykiem. W przypadku korzystania z nfz - osoby pelnoletnie przysluguje znizka co 2-lata
  • MakeThatChange
    Posty: 0
    Rejestracja: 29 kwietnia 2015, 16:09
    Lokalizacja: Łódź

    autor: MakeThatChange » 29 kwietnia 2015, 17:35

    Dziękuję za szybką odpowiedź.
  • ZdroweOko
    Posty: 0
    Rejestracja: 16 maja 2015, 09:42
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: ZdroweOko » 16 maja 2015, 11:12

    Zależy od danego zakładu optycznego,ale jeżeli nie minął jeszcze okres 2 lat to zawsze mozesz liczyć na jakiś rabat.
  • MakeThatChange
    Posty: 0
    Rejestracja: 29 kwietnia 2015, 16:09
    Lokalizacja: Łódź

    autor: MakeThatChange » 16 maja 2015, 11:48

    Dziękuję za odpowiedź. Już wymieniłam szkła, wyszło za nie całkiem sporo, ale później zobaczyłam na rachunku, że dostałam 80 zł zniżki, więc i tak jest dobrze :tak:
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości