Wiecznie zaczerwienione oczy :(

POZOSTAŁE TEMATY czyli wszystko co dotyczy lepszego widzenia, wad wzroku, budowy, zasad działania, funkcjonowania jak i tematów pokrewnych.

Moderator: LEMUR

Odpowiedz
lovelylady

Wiecznie zaczerwienione oczy :(

Post autor: lovelylady » 04 grudnia 2013, 16:29

Witam serdecznie,

Mam problem z czerwonymi oczami. Na białku oka mam pełno czerwonych żyłek, oczy trochę pieką. Najgorzej jest w sztucznym świetle (hipermarket, biuro)- wyglądam jak zombie ;/ nie odczuwam dolegliwości bólowych, może lekki dyskomfort z powodu suchości oka. Byłam już u kilku okulistów, zrobiłam masę badań (włączając poziom hormonów tarczycy) i każdy twierdzi, że wszystko ok.

Jestem alergikiem (kurz, pyłki itp) ale nawet zażywanie leków ani specjalne krople dla alergików nic nie dają.

Przetestowałam masę kropli, sztucznych łez i NIC nie pomaga :( Niestety czerwone oczy powodują również "problemy" natury estetycznej bo spotkania w czasie pracy najczęściej odbywają się w salach konferencyjnych przy sztucznym oświetleniu i zwykle rozmowa z Klientem schodzi na temat: "Pani ma chyba zapalenie spojówek"/ " Ależ ma Pani zaczerwienione oczy". Aż wstyd ludziom w oczy patrzeć (dosłownie).

Może ktoś z Was miał podobny problem i wie jak rozwiązać problem???

xksenax22
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Post autor: xksenax22 » 09 grudnia 2013, 21:46

Na pewno jest to uczulenie. Takie samo uczulenie ma mój kuzyn. Dzieje się u niego tak często przez wilgoć oraz pierz znajdujący się w poduszkach.

Awatar użytkownika
Adekboss1
Ekspert
Ekspert

Post autor: Adekboss1 » 23 grudnia 2013, 20:44

Moze banalne pytanie ale musze o to spytac: czy nosi Pani soczewki kontaktowe? Co do tych zylek to w jakim miejscu jest ich najwieksze skupisko? Tak, odpowiedziala Pani ze na "bialku" tylko chodzi mi o nieco bardziej konkretna odpowiedz. Nad zrenica, pod, donosowo, doskroniowo, całość?
Adek

MrOptic
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: MrOptic » 09 lutego 2014, 20:39

Ja także jestem zdania,ze zaczerwienione oczy to skutek reakcji uczuleniowej,alergicznej. W tym przypadku wizyta u specjalisty rozwieje wszelkie wątpliwości.

emi
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wiecznie zaczerwienione oczy :(

Post autor: emi » 25 września 2017, 18:56

Też stosowałam różne krople które nie przynosiły żadnych rezultatów. W końcu się poddalam, ale koleżanka poleciła mi hialeye i o dziwo zadziały, już nie muszę się martwić zaczerwieniem, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na moje ukochane krople.

Gutek

Post autor: Gutek » 28 września 2017, 08:31

No właśnie ja bym spróbowała z kroplami nawilżającymi, u mnie takie pomogły

cukieraska
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: cukieraska » 02 listopada 2017, 10:35

u mnie tez takie pomagaja

Odpowiedz
free phpbb3 themes phpbb32 3.2 styles themes templates