ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Problem z soczewkami.Prosze o porade.
  • lodzianin01
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 10
    Rejestracja: 12 stycznia 2008, 21:40
    Lokalizacja: Londyn

    Problem z soczewkami.Prosze o porade.

    autor: lodzianin01 » 12 stycznia 2008, 22:06

    Mieszkam w londynie od 7 miechow i tu zaopatrzam sie w soczewki nosilem Air optix miesieczne i byly dobre po czym pracujac w magazynie z ksiazkami jestem narazony na duze ilosci kurzu.Chcialem tez po pracy chodzic na silke wiec poszedlem do okulisty i poprosilem o takie soczewki ktore moge nosic wiecej niz 12 godzin i zeby oczy niemeczyly sie w nich.Dal mi:nieweim jak to dokladnie sie nazywa bo mialem testowe tylko-Acuvue oysas with hydroclear plus Johnson & johnson.Efekt tego byl taki ze na prawe oko widze jakby przez mgle i jak patrze na cyferki na klawiaturze to dwoja mi sie.Wszystko widze w nich dobrze nawet dalekie przedmioty lecz jest cos nietak.Pomyslalem ze soczewki nie takie i poszedlem do innego okulisty dal mi day and night testery tez kurde niepamietam jakiej firmy i to samo dzieje sie z prawym okiem.Czuje roznice miedzy lewym a prawym a wiem ze sa dobrze dobrane.Moje pytanie jest co jest nie tak??Poprosze o pomoc dziekuje
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości