ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Mediflex a Biofinity czy to te same soczewki?
  • SpaceRanger
    Posty: 0
    Rejestracja: 12 listopada 2017, 22:34

    Mediflex a Biofinity czy to te same soczewki?

    autor: SpaceRanger » 23 kwietnia 2018, 20:28

    Witam, mam takie pytanie , byłem ostatnio na badaniach i dostałem próbne soczewki pisze na nich COMFILCON A toric, u optyka na całym opakowaniu pisze Mediflex, czy sa to te same soczewki co Biofinity toric? (skład mają taki sam) czy Lekarz mnie coś w "konia " robi żebym u nich kupował drożej? z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Mediflex a Biofinity czy to te same soczewki?

    autor: optometrysta.pl » 24 kwietnia 2018, 10:35

    Przede wszystkim powinien Pan porozmawiać ze specjalistą - ciekawe co zrobił, że uważa się Pan zrobiony "w konia".

    Wiele produktów wykonywanych przez producenta "A" posiada w różnych salonach, sieciach inną nazwę. Pewna sieć optyczna prowadzi pod swoją nazwą praktycznie każdy produkt i czy uważa Pan, że ona również robi w konia swoich klientów? Spotyka Pan to zapewne na codzień kupując produkty spożywcze, chemię gospodarczą czy inne produkty wyprodukowane przez jednego producenta a pod innymi markami dla dyskontów czy innych sieci handlowych, drogerii itp.
  • SpaceRanger
    Posty: 0
    Rejestracja: 12 listopada 2017, 22:34

    Re: Mediflex a Biofinity czy to te same soczewki?

    autor: SpaceRanger » 25 kwietnia 2018, 16:08

    Z tym ze jak pytałem czy to te same są , to powiedział że nie ,że mediflex są inne trochę, ewidentnie nakłaniał do kupna u nich, a i tak nie wiem czy nie przejdę sie do jeszcze innego lekarza bo raczej źle dobrał soczewkę na lewę oko, a już byłem u dwóch lekarzy, przetestowałem chyba wszystkie soczewki i dalej jest z jedną coś nie tak, nie wyraźnie widze przez lewę oko jak przysłonie praw, i na lewym cały czas ją czuje ;/
  • mexx
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 301
    Rejestracja: 06 sierpnia 2008, 10:18
    Lokalizacja: Polska

    Re: Mediflex a Biofinity czy to te same soczewki?

    autor: mexx » 25 kwietnia 2018, 18:46

    Soczewki kontaktowe Mediflex® Aquafinity są produkowane przez CooperVision. Aquafinity są sprzedawane pod różnymi markami, w tym Biofinity. Materiał konstrukcyjny: Comfilcon A, zawartość wody 48% .
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości