ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Problem z soczewką
  • krystian970513
    Posty: 0
    Rejestracja: 12 czerwca 2016, 21:22

    Problem z soczewką

    autor: krystian970513 » 12 czerwca 2016, 21:29

    Mam pewien problem a mianowicie od kilku miesięcy mam problem z prawą soczewką po około 20 dni noszenia odczuwałem dyskomfort podczas jej noszenia , przesuwała sie a gdy ją czyściłem to zauważyłem ze strona zewnętrzna soczewki jest strasznie sucha gdy zdejmę ją i w celu wyczyszczenia przesuwam po niej palcem to palec po wewnętrznej stronie przesuwa sie normalnie a soczewki praktycznie nie da sie ruszyć z miejsca gdy ją odwrócę na drugą strone sytuacja się odwraca próbuje przesunąć palcem po soczewce ale nie udaje mi się to za to soczewka przesuwa się po dłoni i czueję pod palcem ze jest ona jakaś dziwna być moze po prostu sucha nie wiem . Nie było to jakimś strasznym problemem poprostu po 20-25 dniach wymieniałem soczewki i tyle problem jest taki ze teraz nosze soczewki jakieś 10 dni i juz mam ten problem i jest to problem tylko w prawym oku z lewym nie mam najmniejszego problemu .
    wie ktoś moze czemu sie tak dzieje i jak temu zaradzić

    Podejrzewam ze jest to problem z moim okiem , najprawdopodobniej prawe oko się strasznie wysusza i to jest problem .(hmm ale tylko od strony powieki ? ponieważ tak jak opisałem od strony oka soczewka wydaje sie normalna )

    (dodam że spędzam dużo czasu przed komputerem i słyszałem ze to moze powodowac wysuszanie się oczu stąd moje podejrzenia)

    Moze jakieś specjalne krople pomogą bo próbowałem jakichś takich najzwyklejszych niby pomagały ale na czas około 20-60 min potem znów to samo zauważyłem ze duzo skuteczniejsze od kropel których używałem są łzy (kiedy ziewam moje oczy łzawią ) kiedy poziewałem kilka razy problem na pewien czas znikał na jakiś czas i wydaje mi się ze na dłuższy niz ten w przypadku kropel do oczu .

    licze na jakieś rady w tej sprawie
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Problem z soczewką

    autor: optometrysta.pl » 30 czerwca 2016, 09:31

    wszelkiego typu objawy niepokojące powinien obejrzeć specjalista przy wykorzystaniu lampy szczelinowej.
  • sikowy
    Posty: 0
    Rejestracja: 15 lipca 2016, 16:10

    Re: Problem z soczewką

    autor: sikowy » 15 lipca 2016, 16:31

    idz do okulisty on Ci doradzi co i jak :)
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości