ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
PROBLEM Z SOCZEWKĄ TORYCZNĄ
  • WADE1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 9
    Rejestracja: 29 marca 2011, 16:44
    Lokalizacja: Tarnów

    PROBLEM Z SOCZEWKĄ TORYCZNĄ

    autor: WADE1982 » 06 sierpnia 2011, 15:24

    Witam wszystkich !!!!

    Założyłem może dość nietypowy temat odnośnie szkieł kontaktowych (torycznych) ale potrzebuje Waszej pomocy, opinii cokolwiek. Ze względu iż posiadam dużą wadę astygmatyzmu muszę mieć cylinder powyżej -3,25 stąd od zawsze zamawiałem soczewkę ciba vision dura soft 3 torric mto - niestety soczewka wyszła już z obiegu nie produkują już ich. I teraz pytanie do Was: być może macie podobny problem co ja i nie wiecie w jaka soczewkę zainwestować? Na próbę nosiłem soczewkę miesięczna proclear torric z dość dużym cylindrem bo -3,25 lecz soczewka dziwnie zachowywała się na oku (pływała po oku, zmieniała swoje położenie stąd chyba nie mogę ich nosić) więc pozostają roczne, TYLKO JAKIE: Proclear tailor made torric, omniflex torric, zero 6 torric, optima torric, weflex 55 torric ? być może ktoś z Was ma przyjemność używania jedną z tych marek, BĄDŹ POLECICIE COŚ INNEGO LEPSZEGO? Bardzo proszę o radę

    AHA i jeszcze mam pytanie odnośnie nowych soczewek torycznych http://ultravision.co.uk/
    soczewki KERASOCT IC jak można je zamówić? czy jest jakiś polski dystrybutor tych soczewek ??
  • CzytajacyForum
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 87
    Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 10:51
    Lokalizacja: Kraków

    autor: CzytajacyForum » 28 grudnia 2011, 19:17

    Proponuje poszukać w internetowych salonach optycznych,tam będzie zdecydowanie największy wybór soczewek. Teraz w okresie między świętami a nowym rokiem,można trafić na duże promocje.
    www.optica.pl - markowe okulary, szkła, gogle, soczewki, płyny.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości