ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1
Proszę o pomoc !
  • krystiant94
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 lipca 2011, 11:29
    Lokalizacja: Sopot

    Proszę o pomoc !

    autor: krystiant94 » 23 lipca 2011, 11:31

    Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą , abyście mi pomogli. Noszę soczewki kontaktowe od 1,5 roku. Nigdy nie miałem z nimi większych problemów. Od jakiegoś miesiąca mam z nimi koszmarny problem. Soczewka na prawym oku tak jakby wysycha, po jakimś czasie noszenia pogarsza się ostrość widzenia, a już późnym wieczorem, wydaje mi się jak by miała ona wypaść ( Po każdym zamknięciu oka, ona tak jakby się przemieszcza). Lewa oko jest bez zarzutów, cały czas normalnie nim widzę. Na próbę zrobiłem takie doświadczenie : zamieniłem soczewki okami ( mam podobną wadę) lewa na prawa,prawa na lewą. I znowu wysychało mi prawe oko ( więc wg mnie wina chyba leży po stronie oka). Używam soczewek acuvue oasys dla astygmatystyków (miesięczne), a płyn opti free. Bardzo dziękuje za pomoc : )
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 23 lipca 2011, 11:44

    najpierw prosze udac sie do okulisty aby sprawdzil - nazwijmy to - stan oka, czy nie ma zmian patologiczno-chrobowych - to podstawa

    ps. soczewek przy tej samej wadzie nie powinno sie zamieniac, aby w razie infekcji nie przeniesc je na drugie zdrowe oko.
  • krystiant94
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 lipca 2011, 11:29
    Lokalizacja: Sopot

    autor: krystiant94 » 23 lipca 2011, 11:54

    Byłem u okulisty i powiedział mi że rogówka i wszystko jest tak jak być powinno i nie mogę nosić soczewek.
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 06 października 2011, 09:40

    Czyli masz problem rozwiązany,skoro lekarz powiedział,że nie jest wskazane abyś nosił soczewki to nie pakuj się w to. Pozostają Ci dobre szkła.
ODPOWIEDZ Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości