ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Nowa / otwarta soczewka
  • sylwia.j
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 lipca 2011, 22:15
    Lokalizacja: Kutno

    Nowa / otwarta soczewka

    autor: sylwia.j » 11 lipca 2011, 22:28

    A więc... Ostatnio kupiłam z [nazwa - regulamin] soczewki. Okazało się, że jedna z soczewek jest fabrycznie uszkodzona... sklejona na pół. (Pani u optyka powiedziała mi, ze nawet już ich nie produkują...). Tak wiec udałam się dzisiaj w celu zakupienia nowych, miesięcznych. Z nadzieją, ze zgłoszę w tym czasie reklamacje tamtych.

    Moje pytanie to, czy mogę zostawić soczewkę w pojemniczku z płynem przez następny miesiąc? (Soczewke otworzyłam pierwszą, myślałam, ze od razu założe.. A tu druga okazuje się uszkodzona...) Soczewki które zamówiłam z [nazwa - regulamin] są 3miesieczne, NIE ZAKŁADAŁAM ICH. Zanim sprawa reklamacji soczewki się wyjaśni, chciałabym już wyraźnie widzieć :)

    Co o tym myślicie? Reasumując: soczewkę wyjęłam tylko po to, by włożyć do pudełeczka. Może ona tam przebywać przez następny miesiac?
  • aniaa20
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 6
    Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:21
    Lokalizacja: Kielce

    autor: aniaa20 » 16 lipca 2011, 16:03

    Tak, tylko przed nałożeniem jej, dzień wcześniej, zmień płyn na nowy.
    Miałam podobny problem, soczewka wyglądała na całą a na oku bardzo mnie drapała. Na szczęście u mnie pomogło czyszczenie mechaniczne takiej soczewki.
  • MrOptic
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 101
    Rejestracja: 20 września 2011, 13:22
    Lokalizacja: POLSKA

    autor: MrOptic » 06 października 2011, 09:39

    Witam na forum. Może tam przebywać,tylko pamiętaj aby sprawdzać stan płynu oraz przed założeniem wymienić go na nowy. A tamte stare soczewki oczywiście reklamuj,masz do tego prawo.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości