ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Kłucie w oku
  • palka
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 maja 2011, 17:16
    Lokalizacja: Poznań

    Kłucie w oku

    autor: palka » 12 maja 2011, 17:29

    Od niecałego roku używam miesiecznych soczewek UltraFlex premium (lewa -2.5 prawa -1.75) i nigdy nie miałam z nimi zadnych problemów. Soczewki te dobrał mi okulista i kupuje je zawsze w tym samym miejscu - w optyku zwiazanym z gabinetem okulistycznym do którego chodzę. Parę dni temu, gdy założyłam na prawe oko nową, fabrycznie zapakowana (ostatnia z trzech w opakowaniu) soczewke czułam niezbyt mocne, ale odczuwalne i denerwujace kłucie. Wiele razy próbowałam je płukac i jakos przeczyscic, ale nic to nie dało, więc stwierdziłam że trudno, najwyraźniej soczewka jest wadliwa, zdarza się.
    Otworzyłam wiec nowe opakowanie soczewek, założyłam nowa i... jest zupełnie tak samo! Myslałam że moze to wina oka, ale po 1. zakładajac ta soczewke na oko lewe czułam podobny dyskomfort, po 2 - gdy założyłam starsza soczewke, która nosiłam w poprzednim miesiącu, wszystko było w porządku. Więc jak? Druga wadliwa? Czy może powinnam udać się do okulisty by stwierdził w czym rzecz? Dodam że tu podobnie jak poprzednio płukanie nic a nic nie daje a uczucie kłucia jest niemal identyczne...
  • CzytajacyForum
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 87
    Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 10:51
    Lokalizacja: Kraków

    autor: CzytajacyForum » 22 czerwca 2011, 10:33

    Na Twoim miejscu udałbym się do lekarza który doradzi czy to soczewka jest wadliwa,czy też może Twój wzrok wymaga dokładnego zbadania,ale myślę ze wian leży po stronie soczewki.
    www.optica.pl - markowe okulary, szkła, gogle, soczewki, płyny.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości