ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
rowki w soczewkach-jak czyscic
  • kusiu
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 maja 2010, 15:09
    Lokalizacja: Rybnik

    rowki w soczewkach-jak czyscic

    autor: kusiu » 30 maja 2010, 15:17

    Witam , jestem tutaj nowy , zarejestrowalem sie bo mam taki dziwny problem :

    mam soczewki kontaktowe firmy bausch&lomb pureVision

    Mam z nimi taki problem , otóż mają one na sobie takie 4 rowki , (nie liczby 123) tylko 4 rowki , w które zawsze wpada jakis osad , którego za nic nie potrafie wyczyscic.

    Dbam o te soczewki jak najlepiej umie , zawsze muje rece przed zalozeniem i zdejmowaniem codziennie leje nowy płyn do zbiorniczka , czyszcze je przed i po zdejmowaniu, a tenosad i tak i tak w te rowki wpadnie , dodam ze są to soczewki miesieczne , a po około tygodniu juz są te rowki pełne i gdy je zakladam na oczy to strasznie mi przeszkadzają , bola mnie oczy. Skoro soczewki są miesieczne , to przeciez nie wyrzucę ich po tygodniu prawda, i to nie jest z 1 parą tylko juz 3 pare mam i tak sie dziej, czy trafiłem na felerne soczewki. Wczesniej mialemdokladnie takie same soczewki , i zadnych problemow z nmi nie mialem , nawet zbytnio o nie nie dbalem a i tak nic sie nie dzialo. Ma ktos jakis pomysł jak i czym mam je czyscic zeby wyplukac te rowki, z góry dziekuje za pomoc :papa:
    Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, 15:18 przez kusiu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości