ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
Zmiana soczewek XR Comfort na Air Optix Aqua?
  • amarena1234
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 4
    Rejestracja: 29 marca 2010, 09:12
    Lokalizacja: ...

    Zmiana soczewek XR Comfort na Air Optix Aqua?

    autor: amarena1234 » 23 maja 2010, 18:53

    Otóż używam teraz soczewek zakupionych w [nazwa regulamin] - XR Comfort. Słyszałam, że są to Air Optix Aqua, tyle, że pod nazwą specjalnie dla sieci [nazwa regulamin].. Jestem z nich raczej zadowolona - są bardzo fajne, choć szczerze mówiąc nie miałam porównania do innych.

    Czy mogłabym kupować je teraz, u optyka lub przez internet, pod nazwą Air Optix Aqua, czy musiałabym skonsultować się z okulistą?
    Osobiście, to wcale nie chcę wracać do [nazwa regulamin] - zdzierają tam ostro kasę. Za trzy pary soczewek, duży płyn i pojemniczek zapłaciłam 2 stówy! Bez liczenia wizyty u okulisty.

    Niedługo kończy mi się ostatnia para XR Comfort i zastanawiam się, czy mogę sobie zamówić po prostu Air Opitixy Aqua przez neta lub u optyka kupić?

    Oczywiście kąt krzywizny i średnica zgadzają się...
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 24 maja 2010, 22:27

    Skoro to są te same soczewki, to nie masz czego się obawiać :)
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 10 czerwca 2010, 13:30

    Jeżeli jest to ten sam model soczewek to pewnie że tak. Zakupy w sklepach internetowych są bezpieczne,jeżeli kupimy w sprawdzonej i uczciwej firmie.
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości