ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
czerwona kropka na soczewce
  • malachiaszek
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 14
    Rejestracja: 28 czerwca 2007, 10:20
    Lokalizacja: sÂ?upsk

    czerwona kropka na soczewce

    autor: malachiaszek » 30 kwietnia 2010, 21:31

    WITAM dlugo tu nie bylem . soczewki nosze 17 rok oczywiscie co rok kontrola u okulisty. ale przechodze do rzeczy. nosilem ostatnio johnsony i biofinity. i na jednych i drugich zaledwie po tygodniu uzytkowania pojawia mi sie na prawej soczewce malutka czerwona kropka jakby kropelka krwi tak mysle. ale to moje spostrzezenie ,wkrotce podziela sie nim z okulistka.mam pytanko czy to slaba skutecznosc plynow ktorych uzywam [ostatnio tylko amo] czy moze byc inna przyczyna? sorry za chaotyczny styl pozdrawiam all
    Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2010, 21:42 przez malachiaszek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 30 kwietnia 2010, 22:48

    Czy występuje w tym samym miejscu i za każdym razem po pierwszym wystąpieniu? Jakiej jest wielkości? Czy trzeba ją spłukiwać przy myciu soczewek? Czy jest zaczerwieniony inny obszar oka, np. wokół tęczówki?
  • OkoVision
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 70
    Rejestracja: 13 marca 2010, 11:05
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: OkoVision » 07 maja 2010, 19:41

    Podaj więcej szczegółów,czy ta czerwona plamka wystepuje za każdym razem,czy może są to sporadyczne przypadki?? Z tego co piszesz,nie wynika aby przyczyną bylo zapalenie spojówek,wtedy nie pojawiała by się krew,przynajmniej tak mi sie wydaje. A co powiedział Twój okulista?
  • malachiaszek
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 14
    Rejestracja: 28 czerwca 2007, 10:20
    Lokalizacja: sÂ?upsk

    autor: malachiaszek » 26 lipca 2010, 18:30

    Malla pisze:Czy występuje w tym samym miejscu i za każdym razem po pierwszym wystąpieniu? Jakiej jest wielkości? Czy trzeba ją spłukiwać przy myciu soczewek? Czy jest zaczerwieniony inny obszar oka, np. wokół tęczówki?
    witam !!!zmienilem plyn na renu i na razie bez czerwonych kropek. zobacze jak dlugo.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 06 sierpnia 2010, 19:06

    Super, oby było dobrze :)
  • CzytajacyForum
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 87
    Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 10:51
    Lokalizacja: Kraków

    autor: CzytajacyForum » 21 września 2010, 21:02

    Jest jeden bardzo podobny wątek w którym również ktoś ma problem z czerwoną kropką i również okazało się,że to wina płynu. Daj znac za jakiś czas czy aby na pewno wszystko w porządku.
    www.optica.pl - markowe okulary, szkła, gogle, soczewki, płyny.
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości