ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1
problem z nowymi soczewkami
  • darklight
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 02 lutego 2009, 15:34
    Lokalizacja: Warszawa

    problem z nowymi soczewkami

    autor: darklight » 02 lutego 2009, 18:01

    Mam problem z nowym opakowaniem soczewek iwear xr comfort. Nosz? soczewki
    miesi?czne na ka?de oko -1,5. Ostatnio zakupi?em nowe pary i mam wra?enie, ?e
    gorzej widz? (szczeg??lnie na prawe oko) cho? moc jest dok?adnie taka sama jak
    poprzednich soczewek. Czy mog?o si? zdarzy?, ?e producent si? pomyli? i moc
    soczewki jest ni?sza, bo raczej niemo?liwe jest ?e w ci?gu jednego dnia pogorszy?aby mi si? wada wzroku. Czy mo?na jako? sprawdzi? moc samej soczewki u optyka? Prosz?
    pom???cie!
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 02 lutego 2009, 23:27

    darklight pisze:am problem z nowym opakowaniem soczewek iwear xr comfort. Nosz? soczewki
    miesi?czne na ka?de oko -1,5. Ostatnio zakupi?em nowe pary i mam wra?enie, ?e
    gorzej widz? (szczeg??lnie na prawe oko) cho? moc jest dok?adnie taka sama jak
    poprzednich soczewek.
    Rozumiem, ?e wcze?niej te? nosi?a? iWear XR Comfort ?
    darklight pisze:Czy mog?o si? zdarzy?, ?e producent si? pomyli? i moc
    soczewki jest ni?sza, bo raczej niemo?liwe jest ?e w ci?gu jednego dnia pogorszy?aby mi si? wada wzroku
    Raczej ma?o prawdopodobne, ale b??dy si? zdarzaj?. Chocia? z tym pakowaniem soczewek, to nie wiem czy nie jest tak, ?e wszystko robi? maszyny, wi?c wtedy pomy?ka, by odpada?a.

    Nie za?o?y?a? mo?e soczewki omy?kowo na lew? stron??
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 03 lutego 2009, 12:53

    Czasem, bardzo rzadko, mo?e zdarzy? si? wada soczewki, ale nie powinno to dotyczy? ca?ego opakowania! W okularach zauwa?y?a? jak?? r???nic? w widzeniu? Na pewno dosta?a? ten model soczewek, a nie inny? Od jakiego czasu nosisz ten rodzaj soczewek?
  • aniula
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 127
    Rejestracja: 25 lipca 2007, 23:39
    Lokalizacja: wrocek

    autor: aniula » 03 lutego 2009, 23:56

    Powodem mo?e by? wada fabryczna soczewek (je?li wcze?niej nic podobnego si? nie zdarzy?o). Mo?e ona dotyczy? ca?ej partii soczewek (jednego, lub czasem kilku opakowa?). Proponuj? zareklamowa? wszystkie soczewki, z kt??rymi jest problem.
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 1186
    Rejestracja: 03 marca 2008, 13:25
    Lokalizacja: P-śl / K-ów

    autor: Malla » 04 lutego 2009, 17:53

    Nawet sobie nie chc? wyobra?a? wady ca?ej partii, brrr...
ODPOWIEDZ Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości