ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Problem z doborem soczewek
  • Rojs89
    Posty: 0
    Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:43

    Problem z doborem soczewek

    autor: Rojs89 » 28 stycznia 2020, 20:07

    Witam

    Mam następujący problem. Noszę soczewki twarde stosowane przez dwa lata. Używam ich już chyba od 6 lat. W grudniu miałem wymienić soczewki na nowe więc zapisałem się na wizytę u optometrysty. Optometrysty zaproponował mi tym razem dwa rodzaje soczewek soczewki twarde które nosilem do tej pory oraz soczewki miniskleralne które są dużo większe dużo droższe i mogę je nosić tylko przez rok. Mialem w ten dzień robione wszystkie badania mapa rogówki itd. Byłem ciekawy tych miniskleralnych więc optometrysta zaproponował mi że można się umówić na przymiarkę. Zgodziłem się ale jakoś czułem dyskomfor więc optometrysta zaproponował że załatwi takie które będą lepiej przylegac do oka niestety znowu po założeniu nie była to moja bajka. Stwierdziłem że chce jednak zwykle soczewki twarde bo miałem je sprawdzone po czym optometrysta stwierdził że jeśli chce zwykle twarde to muszę znowu zrobić mapę rogówki czyli wszystko za co zapłaciłem na pierwszym spotkaniu. Czy to jest normalne że muszę mieć powtórzone badanie mapy rogówki? Przepraszam za długi tekst i z góry dziękuję za odpowiedź.
  • ybrissa
    Posty: 0
    Rejestracja: 13 października 2019, 22:50

    Re: Problem z doborem soczewek

    autor: ybrissa » 28 marca 2020, 23:23

    Tylko i wyłącznie okulary z dobrymi, markowymi szkłami. Soczewki tylko kilka razy w miesiącu - nie jest to stały sposób korekcji wzroku.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości