ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
porysowane soczewki
  • jotka57
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 2
    Rejestracja: 08 maja 2005, 08:28

    porysowane soczewki

    autor: jotka57 » 08 maja 2005, 13:24

    Jak naprawi? porysowane szk?a okular??w, s?ysza?em o jakim? p?ynie do niwelacji rys. Prosz? o pomoc.JK
  • Awatar użytkownika
    markowski
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 64
    Rejestracja: 12 stycznia 2005, 23:13
    Lokalizacja: 3Miasto

    autor: markowski » 05 kwietnia 2006, 10:34

    raczej to sie nie uda. Sam jestem okularnikiem od 10lat. nie jednokrotnie uda?o mi si? zarysowa? soczewki. jednak eliminacja rys nie wchodzi w gr?. tak samo jak w przypadku samochod??w - mo?esz polerowa? wszystkie szyby, jednak przedniej nie! w przypadku soczewek z antyrefleksem po prostu zniszczysz go. w soczewkach bez mo?e powodowa? zmatowienie lub w przypadku przechodzenia ?wiat?a przez soczewke mo?e sie niepotrzebnie rozprasza?.
    pozdrawiam
    markowski
  • Awatar użytkownika
    remkow
    Ekspert
    Ekspert
    Posty: 17
    Rejestracja: 26 lutego 2007, 21:32
    Lokalizacja: Szczecin

    autor: remkow » 27 lutego 2007, 00:51

    A ja kiedy? mia?em upart? klientk?, kt??ra stwierdzila, ?e przy wymianie podnosk??w porysowa?em jej soczewki, dwie a do tego w taki spos??b, ?e wygl?da?y jak po 10ciu latach u?ytkowania, progresy z ess. Nic nie pomaga?o ?adne t?umaczenie, w ko?cu powiedzia?em ?e mog? je zatrzyma? do reklamacji do ess, ale to tylko po to ?eby si? kobiety pozby?.
    Wys?a?em soczewki do jednej firmy kt??ra usune?a ar i po?o?y?a nowy!!!:)
    Lecz rysy by?y na tyle g??bokie, ?e uszkodzi?y r??wnie? soczewk?, wida? to by?o pod ?wiat?o (tak jak czasami wady niedopolerowania)
    AR by? nowiute?ki. I kobieta zadowolona, pewnie ?e mnie naci?gne?a:)

    -nasz klient nasz pan-
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości