ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Optyk oraz szkła
  • krk23
    Posty: 0
    Rejestracja: 12 marca 2017, 04:33

    Optyk oraz szkła

    autor: krk23 » 12 marca 2017, 04:42

    Witam bardzo serdecznie mam 23 lata i może napiszę w skrócie jak to u mnie wyglądało. Gdy byłem mały (przedszkole) nosiłem okulary (astygmatyzm 0,25 / 0,50) rok temu a dokładnie w maju 2016 umówiłem się do okulisty i stwierdzono u mnie nadal 0,25 / 0,50 ale mój wzrok wydaje mi się że się pogorszył. Mamy marzec a ja już widzę kiepsko...po weekendzie idę do dobrego okulisty i zobaczymy co powie. Przejdźmy do sedna, oprawki upatrzone z tym że nie wiem co dalej robić, do kogo się udać, moi rodzice robili okulary w [nazwa regulamin]'ie i są zadowoleni. Moja praca a zarazem hobby jest wykonywana przed laptopem/monitorem i nie zmieni się to. Siedzę również po nocach. Czytałem dużo o tych HOYA Bluemotion ale wyczytałem różne dziwne rzeczy które tylko mnie przeraziły. Nie chcę żeby ktoś zrobił mnie w kulki i sprzedał mi lipę. Czym się kierować? Antyrefleks? Szkło? Plastik? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie rady ponieważ bardzo się stresuje tym tematem i nie chce sobie przysporzyć problemów z powodu złych szkieł. Dziękuje Pozdrawiam!
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Re: Optyk oraz szkła

    autor: optometrysta.pl » 17 marca 2017, 21:21

    na dzisiaj standard to plastik + antyrefleks.

    Które to dziwne rzeczy przeraziły?
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości