ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1
Nakładki polaryzacyjne w UK
  • tompiek
    Posty: 0
    Rejestracja: 15 lipca 2015, 14:44
    Lokalizacja: Katowice

    Nakładki polaryzacyjne w UK

    autor: tompiek » 17 lipca 2015, 14:42

    Witam,
    Mam taki problem, mianowicie przebywam obecnie w Anglii, posiadam zakupione w Polsce okulary w oprawkach z magnesem do założenia nakładek polaryzacyjnych. Mam co prawda jedną parę nakładek, ale chciałbym zaopatrzyć się w jakiś zapas, bo jak wiadomo, to delikatna rzecz, a ja użytkuję je dosyć intensywnie. Wiecie może, gdzie można coś takiego tu dostać, a właściwie, jak tego szukać w internecie? Próbowałem "polarisation covers for glasses" itp. ale google milczy. Pytałem się u okolicznych optyków, ale albo nie mają wcale, mają z mechanicznym zaczepem, albo, bodajże w specsavers, mają od 20 funtów, gdzie w Polsce płaciłem 40 zł (nie wierzę, że jest aż taka przebitka na, bądź co bądź, kawałek plastiku i że nie ma tańszych wersji na jakimś eBayu, tylko jak tego szukać?). Może ktoś będzie w stanie pomóc?
    Pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 17 lipca 2015, 15:01

    Jezeli chodzi o oprawy z nakladkami na magnes to najlepiej zadzwonic tam gdzie byly kupione. Jezeli sa dostepne w ofercie to napewno bedzie mogl optyk je dla pana sprowadzic.

    U kilku producentow roznia sie osadzeniem polaryzacji magnesu jak i rozstawem czy "bolcem" centrujacym.
ODPOWIEDZ Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości