ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Duży problem z doborem opraw
  • Wojtas84
    Posty: 0
    Rejestracja: 24 kwietnia 2014, 13:26
    Lokalizacja: Poznań

    Duży problem z doborem opraw

    autor: Wojtas84 » 24 kwietnia 2014, 14:07

    Na wstępie witam wszystkich.

    Mam duży problem z doborem opraw dla siebie.
    Poszukuje opraw dosyć mało popularnych, takich zakrzywionych, jak sportowe. Ale mają to być oprawy do szkieł korekcyjnych.
    90% opraw w salonach to oprawy proste, rzadko można trafić na takie zakrzywione.

    Nie mniej jednak, kilka fajnych znalazłem, ale jest problem natury technicznej.
    Mam wąską twarz, wszystkie tego typu oprawki są dosyć szerokie (tzn. są standardowe ale dla mnie za szerokie) i tym samym są za duże dla mnie.

    Chodząc po salonach, a uwierzcie mi, byłem w dużej ilości salonów w Poznaniu, i od sieciówek po małe salony, znalazłem kilka fajnych modeli, typu porsche design, nordik extra curved, czy ic!berlin, ale wszystkie są mi za duże.

    Nie wiem już gdzie szukać, kto z producentów ma takie fajne zakrzywione oprawki a tym samym w jakiś mniejszych rozmiarach.

    Wszędzie tylko słyszę - będzie problem, nic takiego nie mamy.
    Czy naprawdę nie ma salonu gdzie znajdzie się ktoś kto znajdzie odpowiednie oprawki?

    Czy wszyscy producenci robią tylko jeden rozmiar i nie ma od tego reguły?

    Nawet myślałem żeby gdzieś zrobić na zamówienie, ale nawet takiej opcji nie znalazłem.

    Jestem gotowy wydać trochę kasy na takie okulary, wiem że szkła do takich opraw są znacznie droższe, ale najważniejsze dla mnie to dobrać te oprawy.

    Moje obecne okulary mają ok 13cm szerokości, i bynajmniej nie były to oprawy dziecięce, tylko dla dorosłych, kupione kilka lat temu w sieciówce, ale naprawdę fajne i z tytanu.

    Jednak po kilku latach ich stan nie nadaje się na dalsze użytkowanie i pora to zmienić, ale nie mam na co.

    Jeżeli ktoś może poradzić, pomóc, może znacie takie modele, producentów którzy mają w ofercie zakrzywione i mniejsze oprawki, bądź polecacie jakiś salon w poznaniu, gdzie naprawdę ktoś może pomóc a nie zbyć na dzień dobry, będę wdzięczny za pomoc.

    Szukam już kilka miesięcy i na razie nic konkretnego nie mam.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości