ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1
Transitions V
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    Transitions V

    autor: optometrysta.pl » 29 marca 2006, 00:13

    Juz sa w ofercie soczewki Transitions V z ESP na wszystkich soczewkach organicznych, rowniez tych z indeksem (wspolczynnikiem zalamania swiatla) 1.5 no i oczywiscie wyzszych jak bylo wczesniej.

    Wczesniej byly one dostepne tylko na wysokoindeksowych soczewkach - Uleglo to zmianie. Tym samym soczewki IV generacji (NextGeneration) przechodza do lamusa.

    Wszystko o soczewkach Transitions na naszej stronie.
  • Awatar użytkownika
    Cat.
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 10:35
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Cat. » 25 kwietnia 2006, 10:49

    Mam pytanie...
    Jak to jest naprawd?: s?ysza?am, ?e firma Transitions przekazuje sw??j materia? innym firmom, a te dopiero go obrabiaj? i sygnuj? swoim znakiem firmowym i kupuj?c okulary w sklepie optycznym mam na rachunku inn? firm? ni? Transitions... Czy mo?e kto? mnie wprowadzi? w b??d???
    Cat.

    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 25 kwietnia 2006, 11:00

    Z tego co mi wiadomo, to firmy produkujace soczewki okularowe nadsylaja swoje prasowki (material bazowy) firmie Transitions, ktora "naklada" opatentowana technologie na ich materialy i z powrotem odsyla firmom. Wtedy te dopiero je poddaja obrobce i dostarczaja zakladom optycznym.
    Ale nawet jezeli firma Tranitions wysyla prasowki wlasne juz przygotowane to pozniej i tak musza zostac poddane obrobce - co nastepuje juz w konkretnych firmach.
    Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2006, 11:18 przez optometrysta.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Cat.
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 10:35
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Cat. » 25 kwietnia 2006, 11:10

    Czyli jesli kupi? soczewki jakiej? polskiej firmy i dostan? certyfikat autentyczno?ci firmy Transitions, to znaczy, ?e mam to co powinnam...

    zastanawiam si?, czy powinnam na co? szczeg??lnie zwr??ci? uwag?. Soczewki Transitions troche kosztuj? i chcia?abym kupi? rzeczywi?cie to, za co zap?ac? :)
    Cat.

    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    optometrysta.pl
    Moderator
    Moderator
    Posty: 2886
    Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 19:40
    Lokalizacja: Rybnik
    Kontakt:

    autor: optometrysta.pl » 25 kwietnia 2006, 11:13

    Certyfikat autentycznosci soczewek Transitions V dolacza PRODUCENT, takze optyk dostaje go wraz z zamowionymi soczewkami. Nie mozna go otrzymac od tak sobie i dolaczyc do innych soczewek. Jezeli otrzyma(la) Pani certyfikat to jest OK!

    ps. tak, polskie firmy np. JZO rowniez ma w ofercie soczewki w technologii Transitions.
  • Awatar użytkownika
    Cat.
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 10:35
    Lokalizacja: Warszawa

    autor: Cat. » 25 kwietnia 2006, 11:15

    Bardzo dzi?kuj? za odpowied?.
    Pozdrawiam
    Cat.

    Obrazek
ODPOWIEDZ Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 13 gości