ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Nowe okulary - nowe problemy
  • TIJ
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 4
    Rejestracja: 03 stycznia 2010, 22:57
    Lokalizacja: Polska

    Nowe okulary - nowe problemy

    autor: TIJ » 13 stycznia 2010, 20:55

    Akcja jest taka ze porysowałem sobie na sylwestrze swoja szkła ale i tak słabo w nich widze wiec nawet dobrzez ze tak sie stalo, chcialem brac kontakty na co sie rodzice nie zgodzili, ech ci lekarze, kazdy wie lepiej, ale doszlismy do ugody ze teraz wezme okulary a za 3 lata zrobimy operacje laserowa, no ale ok, teraz mam kilka pytan :)

    1. bede mial wade gdzies okolo - 7,5 na lewym i prawym oku, wiem ze to duzo, ale zalezy mi na tym by byly one jak najciensze, jakie szkla wybrac(progresywne nie progresywne?)

    2. czy te odchudzone z grubosci szkla, badz wada sprawia ze moje oczy za szklami beda wygladaly jakos inaczej, beda mniejsze, czy osoba patrzaca na mnie zauwazy jaka mam wade(jakies smieszne malutkie oczka masz)

    3. jaka jest cena takiego zwezonego szkla?

    4. jest rożnica komfortu widzenia w cienkich szklach?

    dziekuje, mam ta wade niestety duza wiec troche sie tym gryze, za 3 tyg studniowka wiec przydalo by sie to szybko, zalatwic, pozdrawiam i prosze o odp od osob ktore maja doswiadczenie w temacie :)
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości