ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Nowe okulary i zmęczony wzrok
  • elminsterr
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 lutego 2009, 15:44
    Lokalizacja: Wroc?aw

    Nowe okulary i zmęczony wzrok

    autor: elminsterr » 19 lutego 2009, 15:51

    Witam

    Po trzech latach od ostatniego badania wzroku uda?em si? do [nazwa regulamin], ?eby ponownie si? przebada? i zmieni? oprawki okular??w. W badaniu z 2006 roku dosta?em recept? na -2,50 oko prawe i -2,25 oko lewe. Teraz pani okulista wypisa?a mi recept? na -2,25 P i -2,25 L. Fakt, ?e badanie by?o najbardziej szczeg???owe, jakie do tej pory mi robiono. W ka?dym razie okulista stwierdzi?a, ?e albo mi si? poprawi?o to jedno oko o 0,25 albo wcze?niej mia?em za mocne.

    Zrobili mi nowe okulary no i r???ni? si? od poprzednich o 0,25 na jednym oku. Od tygodnia chodz? w nowych i jak na razie te nowe mocno m?cz? mi wzrok. Po pracy mam na tyle zm?czone oczy, ?e w?a?ciwie nie mog? ju? si??? przy kompie czy filmu obejrze? bez przecierania oczu. Dodam tylko, ?e je?li ubior? od rana stare okulary to wszystko jest ok.

    Co o tym my?licie? Musz? si? przyzwyczai? do nowych (ile to mo?e potrwa??) czy te? powinienem ju? zasuwa? z reklamacj? do [nazwa regulamin] i prosi?, ?eby mi szk?o na jednym oku wymienili z -2,25 ma -2,50 tak jak mia?em w starych okularach? Kto? mia? podobne do?wiadczenia?
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez elminsterr, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości