ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1
przez okulary jak przez mgłę
  • nontoper1982
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 listopada 2008, 20:08
    Lokalizacja: BeÂ?chat??w

    przez okulary jak przez mgłę

    autor: nontoper1982 » 20 listopada 2008, 20:12

    Mam okulary +0,5 o wczoraj. Szk?a s? jakby nie do ko?ca przezroczyste i wida? przez nie jakby przez mg??.
    Czy to jest problem szkie? jakie mi optyk w?o?y? do okular??w ?
    Pozdrawiam,
    Ostatnio zmieniony 27 lutego 2009, 13:46 przez nontoper1982, łącznie zmieniany 1 raz.
  • nati
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 40
    Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 19:57
    Lokalizacja: WrocÂ?aw

    autor: nati » 20 listopada 2008, 20:55

    Spr??buj umy? okulary letni? wod? z myd?em lub p?ynem do mycia naczy?. Mo?e to po prostu t?uszcz, kt??ry czasem jest trudny do usuni?cia ze szkie?. Przy przecieraniu takich szkie? "na sucho" t?uszcz si? ma?e i to mo?e powodowa? gorsze widzenie.

    Spr??buj i napisz, b?dziemy my?le? dalej ;)
    Zdaje mi si??, Â?e widz??.
    Gdzie?
    Przed oczyma duszy mojej.

    (A. Mickiewicz)
  • Awatar użytkownika
    woozie
    Przyjaciel
    Przyjaciel
    Posty: 868
    Rejestracja: 14 stycznia 2007, 11:49
    Lokalizacja: ...connecting...

    autor: woozie » 20 listopada 2008, 23:17

    Mo?e to kwestia przyzwyczajenia oczy. Sama piszesz, ?e nosisz je dopiero jeden dzie?. Daj sobie troch? czasu, ale je?li to nie miniem udaj si? do okulisty celem wyja?nienia sprawy.
    Obrazek

    And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

    Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości