ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Markowe Szkla okularowe...
  • danny
    Forumowicz
    Forumowicz
    Posty: 1
    Rejestracja: 10 lipca 2008, 23:55
    Lokalizacja: Â???dÂ?

    Markowe Szkla okularowe...

    autor: danny » 11 lipca 2008, 00:16

    Witam,
    Mam pewien dylemat...Szukam od tygodnia okular??w( r???ni optycy), r???ni producenci szkie? no i ten dob??r oprawek...Moja wada OL: -3,75 OP: -5,5. W [nazwa regulamin]'ie (ogromny wyb??r ?adnych i tanich oprawek) zaproponowano mi szk?a (pe?en antyrefleks) za cen? 220 z?...To grubsze ma mie? grubo?? ok. 6,00 mm. Nie wiem w jakim indeksie, ale wola?bym cie?sze..Sprzedawca powiedzia?, ?e (pierwsze pocienienie- jak si? domy?lam: wy?szy indeks) to ju? koszt 400 z?. Soczewki ZEISS. Pan Hillary- Szk?a JZO (pierwsze pocienienie) to indeks 1.56 czy jednak 1.60? (pierwsze pytanie), uzyskalem informacj?, ?e dopiero jak wybior? konkretne oprawki mo?na ustali? grubo?? szkie?..I optyk chyba dobry, istniej?cy kilka lat i maj?cy dwa salony. Propozycja: Szk?a SWISS OPTIC, indeks 1.60 (cena 200 z?) (optyk) po "przystawieniu" do "surowego" szk?a, czego? w stylu "suwmiarki optyka" stwierdzi?, ?e ich grubo?? b?dzie si? waha? mi?dzy 4,5-4,8 mm- to ju? mi pasuje:) Pytanie g???wne...Czy kto? zna?Czy kto? s?ysza? o marce SWISS OPTIC??Co to??W starych okularach (OL: -3,0, OP: -4,5) jak s?dz? i indeksem 1.50 (grubo?? OL: 3,00mm, OP: 5,00 mm)mam szk?a Rodenstock i s? dobre...Musz? przyzna?, ?e wyb??r oprawek nie najgorszy w tym zak?adzie i Pani obs?uguj?ce mi?a:)Chwalili mark? SWISS OPTIC i? to porz?dne szk?a i, ?e maj? niskie ceny na nie, ze wzgl?du na dobr? wsp???prac?...Co s?dzicie o tej marce...?
    Troch? napisa?em...Prosz? o porady i opinie


    Skr??cona wersja mojego wcze?niejszego postu, dotycz?cego nieznajomo?ci "pocieniania" itp.
    W tym po?cie zadaje tylko jedno pytanie..
    Czy znacie mark? SWISS OPTIC? Czy to dobre soczewki??
    Linki do stron producenta:
    http://www.swissoptic.pl/
    http://www.swiss-optic.com/index_ger.htm
    Prosz? o pilna pomoc w ci?gu 2 dni musz? zam??wi? okulary:)
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez danny, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości