ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1
Źle widzę przez nowe okular
  • melissa
    Posty: 0
    Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 14:04

    Źle widzę przez nowe okular

    autor: melissa » 03 kwietnia 2021, 17:28

    Dzisiaj odebrałam okulary i obraz rozmazuje mi się bardziej niż bez nich.
    Generalnie od wielu lat nie noszę okularów bo od dziecka miałam wadę tylko w jednym lewym oku - okuliści mi powiedzieli, że wada raczej nie ulegnie korekcji także nie nosiłam bo na prawe oko widziałam dobrze.

    Jednak zaczęła mi się wada robić w tym prawym oku - rozmazuje mi się obraz do dali zarówno jak widzę prosto jak i na boki co już zaczęło mi przeszkadzać w codziennym widzeniu. Byłam u okulisty i stwierdził wadę taką lewe +1 i cylinder -1 (powiedział, że na razie mocniejszej korekcji nie da żeby oko stopniowo się przyzwyczajało) i prawe w którym nie widziałam w dali +0.5 i cylider 0.5
    Jak byłam u okulisty miesiąc temu na badaniu to rzeczywiście jak patrzyłam się przez prawe oko na literki to wszystko było super widoczne. Dzisiaj dostałam okulary i nie widzę żadnej poprawy a wręcz obraz jest jeszcze bardziej rozmazany do dali w prawym, jest również niewyraźny w lewym ale tego się spodziewałam.

    Czy to kwestia przywyknięcia czy jednak źle dobrane szkła?
ODPOWIEDZ Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości