Earth Hour - Godzina dla Ziemii

DOWOLNE TEMATY - czyli jak to przy kawie lub herbacie rozmowy o wszystkim i o niczym :-)

Moderator: LEMUR

Zablokowany
Awatar użytkownika
LEMUR
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Earth Hour - Godzina dla Ziemii

Post autor: LEMUR » 25 marca 2008, 22:27

Earth Hour – sobota, 29 marca, godz. 20
W sobot? 29 marca o godz. 20 czasu lokalnego, miliony os??b na ca?ym ?wiecie zgasz? ?wiat?o w ramach akcji „Earth Hour” - „Godzina dla Ziemi” zainicjowanej przez mi?dzynarodow? organizacj? ekologiczn? WWF. Tak?e Ty mo?esz wzi?? udzia? w globalnym wydarzeniu. Wystarczy, ?e gdziekolwiek b?dziesz - zgasisz ?wiat?o! W Polsce

g???wnym partnerami akcji jest gazeta codzienna „Dziennik Polska Europa ?wiat”.

„Earth Hour” to bezprecedensowa akcja zainicjowana przez mi?dzynarodow? organizacj? WWF po to, by przeciwstawi? si? najwi?kszemu zagro?eniu dla Ziemi: zmianom klimatu. Jest to godzina w czasie kt??rej zgasn? ?wiat?a w naszych domach, w siedzibach ?wiatowych korporacji oraz budowlach b?d?cych symbolami bior?cych udzia? w akcji miast. 29 marca zgasn? o?wietlenia tak spektakularnych budynk??w jak Opera House i Harbour Bridge w Sidney, Sears Tower w Chicago czy Golden Gate Bridge w San Francisco. W tej chwili do akcji przy??czy?y si? 24 pa?stwa mi?dzy innymi Dania, Irlandia, Stany Zjednoczone, Indonezja, Meksyk, Brazylia, Grecja, W?gry i Polska. Do akcji w??czaj? si? tak?e znani ludzie jak aktorka Cate Blanchett czy piosenkarka Nelly Furtado. W Polsce „Godzin? dla Ziemi” popieraj? Reni Jusis, Micha? Pir??g, Beata Pawlikowska i Andrzej Piaseczny.

Z polskich miast do akcji w??czy?y si? Pozna? i Warszawa.
(...)

wiecej informacji o akcji na stronie
http://wwf.pl/informacje/news.php?idn=319

Zablokowany
free phpbb3 themes phpbb32 3.2 styles themes templates