Gdy brakuje uśmiechu -

DOWOLNE TEMATY - czyli jak to przy kawie lub herbacie rozmowy o wszystkim i o niczym :-)

Moderator: LEMUR

Zablokowany
Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Gdy brakuje uśmiechu -

Post autor: Soleil » 01 maja 2007, 22:52

- depresja. Co Wam pomaga, gdy jeste?cie przybici, macie 'do?a'?
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez Soleil, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaleczeni milczeniem...

Awatar użytkownika
wolbashi
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: wolbashi » 02 maja 2007, 00:27

Hyh, a co to jest depresja :P

C??? jak na razie jestem optymistk? i ?yj? chwil? nie martwi? si? przesz?o?ci? czy przysz?o?ci?, co nie oznacza, ?e jestem wolna od ?ez. Oczywi?cie zdarzaj? si? sytuacje zupe?nie przybijaj?ce cz?owieka, ale staram si? albo je szybko rozwi?za? albo pozytywnie my?le? :) a humor poprawia mi zazwyczaj... czekolada (wiem, wiem s?dzicie, ze jestem gruba :P ale przy tak optymistycznym nastawieniu jest jej tak ma?o, ?e jem tylko dla przyjemno?ci), a poza tym przyjemno?? sprawia mi zajmowanie si? moim hobby, kt??rym jest origami (prace na mojej stronie www), pozwala mi si? odstresowa?, odpr??y? i zapomniec o trapi?cych smutkach lub pozwala przemy?le? na spokojnie dan? sytuacj? :)

Jednak?e nie warto wpada? w do?a trzeba my?le?, ?e mog?o by? gorzej lub jutro b?dzie tylko lepiej :) albo nie my?le? o przesz?o?ci czy przysz?o?ci tylko tym co jest tu i teraz :)

pozdrawiam
W.
JakiÂ? problem? Chcesz o tym pogada???[cytat z mojego kubka :)]

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 02 maja 2007, 20:40

....muzyka.... czyli moje ukochane DISTURBED
Obrazek

And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
OLivier
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: OLivier » 06 maja 2007, 18:06

Tooooooooooooooooooooooooooony czekolady :D :jupi: :brawo:
OLivier

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 06 maja 2007, 23:46

Czekolada - nie pomog?a
Sen - nie pom??g?
Nauka - nie pomog?a
Gitara - nie pomog?a
ale..
Koncert Kult'u... ooo tak. :D
Skaleczeni milczeniem...

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 07 maja 2007, 20:28

bo muzyka jest dobra na wszystko :)
Obrazek

And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

Jeremy Clarkson

juskaja
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: juskaja » 23 stycznia 2008, 12:31

Ja te? raczej do optymistek nale??, chocia? jak mi sie zdarzy jaka? ma?a depresyjka to najlepiej pomaga mi rozmowa z kim? komu ufam. Jako? nie lubi? by? sama i jak moja wsp??lokatorka wyje?d?a na weekend to mi sie smutno robi ;).
"Lekkosc jest najbardziej tajemnicza i najbardziej wieloznaczna ze wszystkich antynomii..."

Zablokowany
free phpbb3 themes phpbb32 3.2 styles themes templates