Filmy ktore ogladacie :)

DOWOLNE TEMATY - czyli jak to przy kawie lub herbacie rozmowy o wszystkim i o niczym :-)

Moderator: LEMUR

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Filmy ktore ogladacie :)

Post autor: woozie » 27 lutego 2007, 22:58

Jak pisale Lemur trzeba wypowiadac sie i w innych dzialach wiec pomyslalem ze moze zaczne :P Piszcie tu o filmach ktore ostanio ogladaliscie ktore sie wam podobaly lub byly do kitu :P nie musza to byc nowe filmy po prostu PISZCIEEEEE :P

Ja ostatnio ogladalem film dosc stary i musze stwierdzic ze chyba teraz juz nie robia filmow tak jak kiedys. Czasem zdarza mi sie ogladac horrory ale to co jest teraz to zazwyczaj krew i flaki ew efekty specjalne. Moim zdaniem zas dobry horror powiniem miec trzymajaca w napieciu muze, dobrze dobranych aktorow i ciekawy scenariusz :) I to wszystko ma "L?nienie" Kinga ktory bez wahania moge polecic kazdemu jezeli lubicie filmy ktore sa pogmatwane i nie wiadomo o co chodzi to to jest cos dla was :P

Polecam raz jeszcze :)
Obrazek

And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

Jeremy Clarkson

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 03 marca 2007, 14:59

Najbardziej lubi? ogl?da? horrory, jednak musz? si? zgodzi? z woozie, ?e...
musze stwierdzic ze chyba teraz juz nie robia filmow tak jak kiedys
Nie chce mi si? wymienia?, jakie filmy obejrza?a, bo duu?o tego jest.
Mnie si? bardziej podoba? film "Zielona mila" SK (dzisiaj w tv!), ni? "L?nienie"...
Skaleczeni milczeniem...

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 03 marca 2007, 15:08

no ale "Zielona mila" troche sie rozni do "L?nienia" klimat w tym drugim po prostu zabija ! :P
Ogladalas Klatwe 2 ??
Obrazek

And while women harbour the Austenesque notion that men find kindness, a good heart and a sense of humour important when looking for a spouse, the fact is that what we really want is tits like the Alps, legs like the Silk Road and a face like Kiera Knightley's.

Jeremy Clarkson

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 03 marca 2007, 15:42

Nie ogl?da?am Kl?twy 2, ale jedynk? tak... To by?a jedna z najlepszych komedii, jakie widzia?am na czele z t? dziewczyn?! :smiech: BEZNADZIEJNY horror - tzn. nic strasznego i mro??cego w ?y?ach.

P???niej, jak ogl?da?am The Ring i ten motyw z dziewczyn? to tak samo le?a?am na ziemi ze ?miechu, bo przypomnia?a mi si? ta wariatka z Kl?twy. xD
Skaleczeni milczeniem...

hitman1986
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: hitman1986 » 03 marca 2007, 19:21

Ja bardzo lubi? thrillery. Moja ulubiona seria film??w to Pi?a (z 1 i 2 na czele), a najlepszym filmem wg mnie jest "Skazani na Shawshank". Bardzo dobry film. Film, kt??ry mog? poleci?, to te? np. "Pi?kny umys?". Wprost perfekcyjny.

Kto? z Was wybiera si? na "300 spartan" ??
"I Â?adne krzyki nas nie przekonajÂ?, Â?e czarne jest czarne, a biaÂ?e jest biaÂ?e!" - J. Kaczy??ski, premier

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 04 marca 2007, 01:09

a mi sie tam Ring podoba i to obie czesci :) a Pi?a to te? poezja :P Skazani na Showshank nie widzialem niestety ale znajomy tez sobie chwalil wiec mysle ze bede musial go od niego pozyczyc :)
Obrazek

Jeremy Clarkson

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 04 marca 2007, 01:28

Hmm widocznie ja mam inny gust od Was... Ze wszystkich 3 cz??ci Pi?y najbardziej podoba?a mnie si? jedynka. Pomijaj?c to, ?e nie ma ju? strasznych horror??w, ale ta cz??? by?a ciekawie zrobiona. Reszta - nic specjalnego.
Przypomnia? mi si? genialny film wg mnie "Pianista". Lubi? w?a?nie takie filmy, kt??re daj? do my?lenia... :) Co s?dzicie o tym filmie?
Skaleczeni milczeniem...

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 04 marca 2007, 09:47

dokladnie takie pokrecone film sa swietne np. Donnie Darko Efekt Motyla to jest cos :)
Obrazek

Jeremy Clarkson

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 04 marca 2007, 11:53

Donnie Darko?! Sorry, jak zobaczy?am tego kr??lika to zacz??am si? zastanawia?, czy dobry film mam. Zreszt? by? taaaki nudny, ?e z trudem wytrwa?am do ko?ca.
Skaleczeni milczeniem...

Awatar użytkownika
bartus
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: bartus » 04 marca 2007, 21:02

Ja te? horrorki lubie. L?nienie jest bardzo fajne...ale z gatunku podobal mi si? jeszcze:
Amitivile i Ring.
Lubie tez komedie -szczegolnie polskie(Killer1 i 2, chlopaki nie placz?) ale amerykanskimi te? nie pogardze.
Co do filmow ktore ostatnio ogladalem to:
Ry?- Bardzo fajny...je?eli kto? rozumie poczucie humoru:]
4 Pokoje- Nie podobal mi si?...nie lubie Tarantino
Doom- Na canalu:]. ?rednie

Moje ulubione filmy to:(podaje nie w kolejno?ci)
-Shrek 1 i 2
-Zaplata- super film i genialna fabula
-Gol!- jestem fanem pilki no?nej:]
-Gladiator

Napewno o jaki? filmach zapomnialem:] Ale cu?...jak sobie przypomne to napisze.

BTW. ogladaliscie Rockiego Balboe?:] Tego nowego? Bo nosz? si? z zamiarem ogl?dni?cia.

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 05 marca 2007, 22:22

rockiego nie widzialem kumpel ogladal mowil ze nawet zjadliwe :P

a doom to IMO kichaaaaaaaaaaa kolejny sposob zeby wyciagnac kase od tych co grali w gre swoja droga tez kiepska :P

Ogladal ktos taki durny film "chlopaki na Ibizie" ?
Obrazek

Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
bartus
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: bartus » 06 marca 2007, 10:09

Chyba widzialem:] Z tego co pami?tam to glupota jakich malo...:).
Dla tych co lubi? seriale z cyklu Babylon 5 itp to mog? polecic "Krucjate". Super serial ktory mo?na kupic na dvd(parena?cie oddcinkow). Naprawde super sf.

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 06 marca 2007, 16:01

Wrog u bram byl niezly :) ja takie wojenne tez lubie czasem ogladnac :)
Obrazek

Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
radekksk
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Post autor: radekksk » 23 kwietnia 2007, 15:35

A co tam te? si? wypowiem.
Co do film??w to nie jestem jakim? znawc? ale napewno jestem kinomanem. Uwielbiam spagetti westerny.
For a Few Dollars More
The good, the bad, and the ugly.
A Fistful of Dollars
Uwielbiam tak?e historyczno, batalistyczne -> Gladiator, The last Samurai, 300
Co do film??w fiction (czy to science fiction, czy jaki? inny fiction) to:
Piraci z Karaib??w I i II, (II lepsza ni? I)
The Ilusionist, (lepsze ni? prestige, ciekawy i wci?gaj?cy)
Prestige, (ciekawy ale zako?czenie zaskakuj?ce i troche dziwne)
Co do innych film??w:
Hard Candy (Pu?apka) o dziewczynce kt??ra zapoznaje si? z pedofilem (w ca?ym filmie wzi??o udzia? chyba z 6 aktor??w a mimo to film genialny)
Babel (uwa?am go za ?wietn? produkcje, co? inneg ni? filmy dooko?a)
Animowane filmy:
GITS (Ghost in the Shell) wszystkie cz??ci i seria te? (japo?ska kresk??wka aka Anime)
Sen to Chihiro no kamikakushi (spirited away, w krainie bog??w -> fajne anime, poruszaj?ce, tego czego mozna si? spodziewa? po produkcji Studia Ghibli)
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle, Chodz?cy zamek Howla) kolejna mistrzowska produkcja

Te wszystkie rzeczy polecem, bo naprawde wspania?e produkcje.

Wiem, ?e topic dotyczy film??w ale poleci?bym te? pare seriali do zobaczenia:
The 24 (6 sezon emitowany w stanach as we speek) Radze zacz?? od 5 sezonu bo 1 sezon nie jest taki wspania?y i niekt??rzy strasznie si? zra?aj? po zobaczeniu 1.
House M.D. Naprawde dobrze zrobiony serial o lekarzach. Nie jest on podobny do ER albo greys anatomy (Chirurdzy). G???wnym bohaterem jest Hugh Laurie graj?cy w Black Adderze (Czarna ?mija - 4 sezony z Rowanem Atkinsonem), kt??ry jest bardzo hamskim i z?ym cz?owiekiem dbaj?cym tylko o swoje dobro. Aha jest uzale?niony od ?rodk??w przeciwb??lowych. A pozatym jest geniuszem kt??rego prac? jest stawianie diagn??z w przypadkach bezsensownych w kt??rych nikt inny nie wie co robi? z pacjentem.
Co do serialu SF to proponuje Battlestar Galactica (ale nie ten z lat 70, tylko ten z 2004 roku) Je?li kto? lubi ?adne i dobrze wykonane efekty kosmiczne, walki kosmiczne, planety gwiazdy itp., to naprawde polecam. W?tek te? bardzo dobrze zrobiony. Nic tylko ogl?da?.

Uff si? rozpisa?em. Tak moge w niesko?czono??. Nie zbanujcie mnie za to.

Inne seriale kt??re pewnie znacie:
Prison Break (pod rewelacyjnym polskim tytu?em "Skazany na ?mier?")
Lost (nikt nie wie co si? dzieje)
Star Gate SG1 (po 10 sezonach dalej si? utrzymuj? na rynku)

To by by?o na tyle. Je?li kto? potrzebuje jaki? informacji dotycz?cych film??w, zapraszam na gg albo przez maila. Je?li b?de m??g? to doradze, albo poradze o filmie.

Pozdrawiam Rado.

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 12 maja 2007, 17:54

- serial ROME czyli Rzym opowiada o losach Cesarstwa Rzymskiego produkcja wspolna BBC i HBO

- oraz Heroes serial o ludziach obdarzonych roznymi mocami (17 bodajze bedzie premiera 1 odcinka na TVP 1)

Oba jak najbardziej godne polecenia :)
Obrazek

Jeremy Clarkson

Debian
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Debian » 04 czerwca 2007, 21:04

Ja bardzo lubie serial Prison Break. Na pocz?tku ogl?da?em na polsacie(Skazany na ?mier?) ale nie chcia?o mi si? co tydzie? czeka? na odcinek to ?ci?gn??em sobie z internetu ca?y 1 i 2 sezon. Szkoda ?e dopiero pod koniec sierpnia b?dzie 3 sezon.

Soleil
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Soleil » 04 sierpnia 2007, 23:06

Ogl?dali?cie film "Bez granic"? Tu? to jest pi?kny film wzruszaj?cy. :placze:
Skaleczeni milczeniem...

grx01
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: grx01 » 05 sierpnia 2007, 12:05

?ci?gn??em sobie z internetu ca?y 1 i 2 sezon
:) mam ch?? poogl?da? :)

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 05 sierpnia 2007, 16:45

ja teraz planuje ogladnac cala Rodzine Soprano :)
Obrazek

Jeremy Clarkson

julik2k
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: julik2k » 07 października 2007, 18:43

jak napisa? na pocz?tku woozie o filmie "L?nienie" ?e ka?demu poleca...o NIE! ja ogl?da?am ten film i jest okropny:D:D kole? ma takie jazdy, to wszystko wydaje sie zbyt realne ?eby wysiedzie? do ko?ca filmu, ale mo?e ja nie mam a? tak stalowych nerw??w:)
"many misjudge him cause he makes living from writing raps..."

Debian
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Debian » 24 listopada 2007, 20:54

Dzi? obejrza?em super komedie "Zgon na pogrzebie" - polecam wszystkim :p

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 24 listopada 2007, 21:49

ja sie zaraz zabieram za Hitmana zobaczymy jak sobie chlopaki poradzili z przenisieniem tej gry na duzy ekran
Obrazek

Jeremy Clarkson

Debian
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Debian » 24 listopada 2007, 22:50

A ja w?a?nie ?ci?gam Hitmana ;p

julik2k
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: julik2k » 25 listopada 2007, 10:22

Debian pisze:Hitmana ;p
a o czym to jest??

Awatar użytkownika
woozie
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Post autor: woozie » 25 listopada 2007, 12:45

julik2k pisze:
Debian pisze:Hitmana ;p
a o czym to jest??
ooo matko !! trzeba bedzie sie z tego wyspowiadac :P film na podstawie gry komputerowej w ktorej jestes.....uwage....platnym zabojca z kodem kreskowymm na potylicy:P Nie brzmi oryginalnie ale masa graczy na ten film czekala. Ciekawe czy udalo sie im oddac choc troche klimat gry. Aktor ktory gra glownego bohatera jak dla mnie za lalusiowaty w porownaniu do 47 z gry.
Obrazek

Jeremy Clarkson

julik2k
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: julik2k » 25 listopada 2007, 16:32

woozie pisze:film na podstawie gry komputerowej
hhmmm film na podstawie gry? to nie dla mnie. wog??le nie gram w jakiekolwiek gry.. czego to oni ju? nie wymy?l? , ale ka?dy woli co innego. Pewnie nie bede oryginalna jak powiem ze moim ulubionym filmem jest/s? "M?odzi gniewni";p a co do seriali to lubie "Gotowe na wszystko". ooooo zapomnia?abym! Ogl?da? ktos kiedy? "Moje wielkie greckie wesele"??? Fantastyczna komedia:)!

Debian
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Debian » 16 grudnia 2007, 12:26

Ja ogl?da?em wczoraj film "11 Wrze?nia - Nieywogdne Fakty". Bardzo polecam, poprostu nie mo?na by?o uwierzyc! Przed obejrzeniem wydawa?o mi sie to ze to jakies glupoty, ale film rzeczywiscie udowodnia ?e World Trade Center zniszczy? rz?d USA, a terrorysci nie mieli z tym nic wspolnego. Po obejrzeniu filmu nie ma si? najmniejszych w?tpliwo?ci.

julik2k
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: julik2k » 16 grudnia 2007, 13:29

Debian pisze:World Trade Center zniszczy? rz?d USA, a terrorysci nie mieli z tym nic wspolnego
CO??? A sk?d niby te samoloty sie wzie?y? Na podstawie CZEGO powsta? ten film??? :smutny:

Debian
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Debian » 16 grudnia 2007, 17:54

julik2k oczywiscie ze samoloty wlecialy w budynek ale one nie spowodowa?y zawalenia sie budynkow, poza tym jeszcze duzo musialbym tlumaczyc. Sciagnij sobie film i obejrzyj.

Awatar użytkownika
LEMUR
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Post autor: LEMUR » 16 grudnia 2007, 17:55

Debian pisze:poza tym jeszcze duzo musialbym tlumaczyc
zbyt duzo... ale faktycznie filmik - zreszta kilka wersji ich jest - faktycznie daja inne spojrzenie.
A najbardziej "poddany lud to zastraszony lud" - i cos w tym jest :mlotek:

Zablokowany
free phpbb3 themes phpbb32 3.2 styles themes templates