ODPOWIEDZ Posty: 9 Strona 1 z 1
Promocje na soczewki
  • james
    Forumowicz
    Forumowicz
    Kontakt:

Promocje na soczewki

autor: james » 11 lutego 2009, 10:32

Witam wszystkich,
    Chcia?bym zapyta?, czy przypadkiem teraz nie jest jaka? promocja u Ciby na soczewki, dlatego ?e po wej?ciu na http://www.cibavision.pl/ z prawej jest podane ?e jest promocja, ale jak si? g??biej poszuka, to okospoko.pl jest ju? niewa?na. Wi?c jak to jest? Mo?e kto? wie???
    Pzdr,
    Jakub
  • Awatar użytkownika
    LEMUR
    Moderator
    Moderator
    Kontakt:

autor: LEMUR » 11 lutego 2009, 11:44

czesto zdaza sie ze obie strony internetowe nie sa dokladnie aktualne.
    Nie wiem czy jest jakas nowa,
    najpierw byla dla AirOptix Aqua, pozniej Dailies Comfort Plus, pozniej kolorowe i tak wygladala.

Ogolnie sprawa z doborem soczewek to np. u nas taka promocja trwa caly czas, ze zestaw startowy, plyn, krople nawilzajace, listki jednodniowek dla mocy sferycznych itp. itd...
    Takze wystarczy popytac po salonach
    pozdrawiam
    LEMUR
    Salon Optyczny | Rybnik
  • james
    Forumowicz
    Forumowicz
    Kontakt:

autor: james » 12 lutego 2009, 15:17

A taki "zestawik" to mo?na dosta? nawet nosz?c ju? soczewki, czy trzeba "pali? g?upa" (?e si? nic nie wie nt. sk)? ;pp
  • Awatar użytkownika
    LEMUR
    Moderator
    Moderator
    Kontakt:

autor: LEMUR » 12 lutego 2009, 15:36

Zestaw nosi nazwe "zestawu startowego", nie rozumiem po co "palic glupa", wkoncu wykoncza Ci sie specjalisci w Twoim miescie :P
    Czasami uczciwie podejscie do sprawy wyjdzie na korzysc obu stronom :D
    Specjalista niepotrzebnie nie tlumaczy doboru, nie uczy z zakladania, a Ty tak naprawde placisz za cos co potrafisz.
    Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez LEMUR, łącznie zmieniany 1 raz.
    pozdrawiam
    LEMUR
    Salon Optyczny | Rybnik
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel

autor: Malla » 12 lutego 2009, 15:48

Warto wzi?? pod uwag?, ?e w starterach jest najcz??ciej 1 para miesi?cznych sferycznych, p?yn 60ml, krople 2ml i ok.5 jednodni??wek, a wizyta w Krakowie kosztuje jakie? 70-90z? ;)
    Okulary: OP -5D, -0,75DCYL, 70st. / OL -4,25D / AR / ind.1,61
    Kontakty: Oasys / OP -5D / OL -4D / BioTrue --- TruEye rządzą!
  • james
    Forumowicz
    Forumowicz
    Kontakt:

autor: james » 13 lutego 2009, 12:43

Dlatego w?a?nie zestew mnie interesuje. Ja w Gdyni p?aci?em chyba 40 z?, ale wtedy dosta?em Advance'y.
  • Awatar użytkownika
    LEMUR
    Moderator
    Moderator
    Kontakt:

autor: LEMUR » 13 lutego 2009, 13:08

Dlatego w?a?nie zestew mnie interesuje.
    plyn 60 starczy ledwo na tydzien...
    kropelki? teraz jest promocja ze duzy plyn solocare aqua 360 + kropelki 2ml w cenie sugerowanej 44zl...

czy warto dla samego zestawu... moim zdaniem nie...
    pozdrawiam
    LEMUR
    Salon Optyczny | Rybnik
  • james
    Forumowicz
    Forumowicz
    Kontakt:

autor: james » 13 lutego 2009, 13:22

hmm, mo?e i nie, ale jednak dostaj? 1 par? AirOptix??w i kilka jedniodni??wek z "pr??bkami". Jednoczenie p??jd? na wizyt? ?eby lekarz mnie obejrza? i za?atwi? problem niemal wszystkich ludzi nosz?cych Optixy po raz pierwszy, czyli "s?abo??". A przez Internet ch?tnie kupi?bym soczewki i p?yny, ale mama nie jest przekonana, bo by?a niemal pewna, ?e moje poprzenie okulary wystarcz? przynajmniej na p??? roku, cho? ju? po 4 miesi?cach czu?em, ?e s? za s?abe. Ale nie ka?dy "sponsor" si? prze?amie, cho? w tym przypadku rodzice maj? racj?. A u Was w sklepie mo?na zam??wi? za jak?? kwot? ?eby przesy?ka kurierska by?a za free? Bo kiedy? patrzy?em i jako? nie mog?em nic znale??. Bo tak, to mi si? specjalnie nie op?aca. 3szt. Optix??w kosztuj? mnie prawie tak samo, jakbym pojecha? do mnie do optyka i kupi? 2 szt. (chodzi o przeliczenie, 1:1, a nie 3=2).
  • Malla
    Przyjaciel
    Przyjaciel

autor: Malla » 13 lutego 2009, 14:46

Na Twoim miejscu najpierw zadzwoni?abym do tego salonu i zapyta?a, czy jest jaka? oferta dla osoby, kt??ra niedawno dobiera?a gdzie? swoje pierwsze soczewki, ale nie jest z nich zadowolona i chcia?aby je zmieni?. Takie osoby mog? jeszcze by? obj?te starterami, zale?nie od ustale? salonu, bo przecie? tacy z nich u?ytkownicy, jak z koziej d... tr?bka.

Jazda na starterach op?aca si?, je?li co miesi?c chcesz i?? na badanie. Je?li nie, to znacznie taniej wyjdzie kupowanie w salonie lub w necie zapasu na 3 miesi?ce b?d? p??? roku z g??ry.

Przy okazji mo?esz popyta? o koszty pierwszych wizyt kontrolnych przy doborze (np. tydzie? i miesi?c po), program lojalno?ciowy, rabaty dla sta?ych klient??w.

Fajnie, ?e chcesz po??czy? otrzymywanie pr??bek z regularnymi badaniami, doceniam to. Za?o?? si?, ?e na razie nie b?dziesz mie? z tym problem??w, ale na d?u?sz? met? to nie wypali. Lekarze sw??j rozum maj?, cz?sto potrafi? rozpozna? u?ytkownika soczewek - po stanie oczu, umiej?tno?ciach, zachowaniu. Liczba salon??w te? jest ograniczona, sieciowe mog? Ci? mie? w bazie danych. W ka?dym b?d? razie - nie ma co kombinowa?, kto pyta, nie b??dzi :)
    Okulary: OP -5D, -0,75DCYL, 70st. / OL -4,25D / AR / ind.1,61
    Kontakty: Oasys / OP -5D / OL -4D / BioTrue --- TruEye rządzą!
ODPOWIEDZ Posty: 9 Strona 1 z 1