Promocje na soczewki

DOWOLNE TEMATY - czyli jak to przy kawie lub herbacie rozmowy o wszystkim i o niczym :-)

Moderator: LEMUR

Zablokowany
james
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Promocje na soczewki

Post autor: james » 11 lutego 2009, 10:32

Witam wszystkich,
Chcia?bym zapyta?, czy przypadkiem teraz nie jest jaka? promocja u Ciby na soczewki, dlatego ?e po wej?ciu na http://www.cibavision.pl/ z prawej jest podane ?e jest promocja, ale jak si? g??biej poszuka, to okospoko.pl jest ju? niewa?na. Wi?c jak to jest? Mo?e kto? wie???
Pzdr,
Jakub

Awatar użytkownika
LEMUR
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Post autor: LEMUR » 11 lutego 2009, 11:44

czesto zdaza sie ze obie strony internetowe nie sa dokladnie aktualne.
Nie wiem czy jest jakas nowa,
najpierw byla dla AirOptix Aqua, pozniej Dailies Comfort Plus, pozniej kolorowe i tak wygladala.

Ogolnie sprawa z doborem soczewek to np. u nas taka promocja trwa caly czas, ze zestaw startowy, plyn, krople nawilzajace, listki jednodniowek dla mocy sferycznych itp. itd...
Takze wystarczy popytac po salonach

james
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Post autor: james » 12 lutego 2009, 15:17

A taki "zestawik" to mo?na dosta? nawet nosz?c ju? soczewki, czy trzeba "pali? g?upa" (?e si? nic nie wie nt. sk)? ;pp

Awatar użytkownika
LEMUR
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Post autor: LEMUR » 12 lutego 2009, 15:36

Zestaw nosi nazwe "zestawu startowego", nie rozumiem po co "palic glupa", wkoncu wykoncza Ci sie specjalisci w Twoim miescie :P
Czasami uczciwie podejscie do sprawy wyjdzie na korzysc obu stronom :D
Specjalista niepotrzebnie nie tlumaczy doboru, nie uczy z zakladania, a Ty tak naprawde placisz za cos co potrafisz.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez LEMUR, łącznie zmieniany 1 raz.

Malla
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: Malla » 12 lutego 2009, 15:48

Warto wzi?? pod uwag?, ?e w starterach jest najcz??ciej 1 para miesi?cznych sferycznych, p?yn 60ml, krople 2ml i ok.5 jednodni??wek, a wizyta w Krakowie kosztuje jakie? 70-90z? ;)
Okulary: OP -5D, -0,75DCYL, 70st. / OL -4,25D / AR / ind.1,61
Kontakty: Oasys / OP -5D / OL -4D / BioTrue --- TruEye rządzą!

james
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Post autor: james » 13 lutego 2009, 12:43

Dlatego w?a?nie zestew mnie interesuje. Ja w Gdyni p?aci?em chyba 40 z?, ale wtedy dosta?em Advance'y.

Awatar użytkownika
LEMUR
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Post autor: LEMUR » 13 lutego 2009, 13:08

james pisze:Dlatego w?a?nie zestew mnie interesuje.
plyn 60 starczy ledwo na tydzien...
kropelki? teraz jest promocja ze duzy plyn solocare aqua 360 + kropelki 2ml w cenie sugerowanej 44zl...

czy warto dla samego zestawu... moim zdaniem nie...

james
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Post autor: james » 13 lutego 2009, 13:22

hmm, mo?e i nie, ale jednak dostaj? 1 par? AirOptix??w i kilka jedniodni??wek z "pr??bkami". Jednoczenie p??jd? na wizyt? ?eby lekarz mnie obejrza? i za?atwi? problem niemal wszystkich ludzi nosz?cych Optixy po raz pierwszy, czyli "s?abo??". A przez Internet ch?tnie kupi?bym soczewki i p?yny, ale mama nie jest przekonana, bo by?a niemal pewna, ?e moje poprzenie okulary wystarcz? przynajmniej na p??? roku, cho? ju? po 4 miesi?cach czu?em, ?e s? za s?abe. Ale nie ka?dy "sponsor" si? prze?amie, cho? w tym przypadku rodzice maj? racj?. A u Was w sklepie mo?na zam??wi? za jak?? kwot? ?eby przesy?ka kurierska by?a za free? Bo kiedy? patrzy?em i jako? nie mog?em nic znale??. Bo tak, to mi si? specjalnie nie op?aca. 3szt. Optix??w kosztuj? mnie prawie tak samo, jakbym pojecha? do mnie do optyka i kupi? 2 szt. (chodzi o przeliczenie, 1:1, a nie 3=2).

Malla
Przyjaciel
Przyjaciel

Post autor: Malla » 13 lutego 2009, 14:46

Na Twoim miejscu najpierw zadzwoni?abym do tego salonu i zapyta?a, czy jest jaka? oferta dla osoby, kt??ra niedawno dobiera?a gdzie? swoje pierwsze soczewki, ale nie jest z nich zadowolona i chcia?aby je zmieni?. Takie osoby mog? jeszcze by? obj?te starterami, zale?nie od ustale? salonu, bo przecie? tacy z nich u?ytkownicy, jak z koziej d... tr?bka.

Jazda na starterach op?aca si?, je?li co miesi?c chcesz i?? na badanie. Je?li nie, to znacznie taniej wyjdzie kupowanie w salonie lub w necie zapasu na 3 miesi?ce b?d? p??? roku z g??ry.

Przy okazji mo?esz popyta? o koszty pierwszych wizyt kontrolnych przy doborze (np. tydzie? i miesi?c po), program lojalno?ciowy, rabaty dla sta?ych klient??w.

Fajnie, ?e chcesz po??czy? otrzymywanie pr??bek z regularnymi badaniami, doceniam to. Za?o?? si?, ?e na razie nie b?dziesz mie? z tym problem??w, ale na d?u?sz? met? to nie wypali. Lekarze sw??j rozum maj?, cz?sto potrafi? rozpozna? u?ytkownika soczewek - po stanie oczu, umiej?tno?ciach, zachowaniu. Liczba salon??w te? jest ograniczona, sieciowe mog? Ci? mie? w bazie danych. W ka?dym b?d? razie - nie ma co kombinowa?, kto pyta, nie b??dzi :)

Zablokowany
free phpbb3 themes phpbb32 3.2 styles themes templates