FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej - Rejestracja
 • Rejestrując się na witrynie „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej”, „https://www.forum.optometria.info.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

  Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

  Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „FORUM.optometria | aby wi(e)dzieć więcej”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

  Obowiązek informacyjny

  Ochrona Twojej prywatności zawsze była dla nas sprawą priorytetową, dlatego też – w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. przepisów RODO - Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych - pragniemy przypomnieć Ci, że Twoje dane osobowe w postaci adresu email wykorzystanego do rejestracji na forum stanowią dane osobowe.
  1. Administratorem Pana/Pani danych jest: OPTOMETRYSTA.pl, 44-200 Rybnik, ul. Sobieskiego 22
  2. Może się Pani/Pan skontaktować z Administratorem Danych pisząc na adres j/w lub kontaktując się poprzez wiadomość prywatną na forum lub wiadomość do administratora na forum.
  3. Ma Pani/Pan, prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych. Pani/Pana zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem adresu e-mail z bazy danych forum dyskusyjnego prowadzonego przez Administratora.
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres ważności udzielonej przez Państwa zgody, tj. do czasu jej wycofania (skasowania konta)
  5. Dane osobowe (login, adres email) są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwe korzystanie ze strony forum.
  6. Administrator dba o poufność danych. Dane osobowe mogą być ujawnione podmiotom udzielającym nam wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, takim jak: firma hostingowa
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane ani wykorzystywane w innych celu niż określonym.
  8. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do organizacji międzynarodowych.
  9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczy naruszenia przepisów RODO.
  10. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
  11. Jeżeli nie zgadza się Pani/Pan na dalsze przetwarzanie przez nas Twoich danych - prosimy o kontakt z nami:
  - w wiadomości PW na forum z konta którego ma dotyczyć usunięcie.
  - poprzez wiadomość do administratora na forum

 •